Lekcja z Gwiazdorem

Gwiazdor w szkole Slajs

Dnia 23 grudnia br spotkaliśmy się ostatni raz w tym roku na zajęciach. Wesoła grupa dzieci w wieku 4,5-6 lat w bardzo radosny sposób spędziła czas.

Poza standardowymi lekcjami gry w tenisa, czekała na milusińskich słodka niespodzianka oraz drobny upominek dla każdego.

Czytaj dalej

Marek Słojewski

marek slojewski

Marek Słojewski od początku związany jest z BTT. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął już w wieku 8 lat. Zafascynowany sportem, pod czujnym okiem trenerów Marzeny Sierackiej-Słojewskiej i Piotra Słojewskiego, przygoda zamieniła się w sportowy talent. W wieku 11 lat posiadał już wykupioną licencję.

Czytaj dalej

Zajęcia na hali

hala tenisa

Nasza szkoła przygotowana jest na każdą porę roku. Zajęcia prowadzimy zarówno na kortach odkrytych, jak i na hali. Właśnie dzisiaj, kiedy już słońce nie świeci tak długo jak latem, uczyliśmy się na krytych kortach. Ponieważ trwały treningi osób starszych, nasze lekcje odbywały się na jednym korcie. Stawiła się liczna grupa dzieci, które ochoczo przystąpiły do treningu.

Czytaj dalej

Nasze zajęcia

szkola tenisa bydgoszcz

Grupy uczniów na treningach, co tydzień zaczynają od małej rozgrzewki, pomaga to przygotować ciało do gry. Ważne jest, aby mięśnie były odpowiednio rozciągnięte. Nasze rozgrzewki przeprowadzamy na każdej lekcji, bez względu na wiek uczestnika. 
Dla dzieci jest to dodatkowa zabawa, wiadomo nie od dziś, że najmłodsi posiadają nieopisane zapasy energii i dlatego warto z nimi w ten sposób zaczynać każdą lekcję.

Czytaj dalej

Copyright © 2018 SLAJS - Szkoła Tenisa Bydgoszcz. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie i opieka nad stroną: 4DON STUDIO